Zarejestruj

PRZECZYTAJ!

Diamentowy Strażnik
Avatar użytkownika
Posty: 19
Dołączył(a): 9 kwi 2017, o 16:05

PRZECZYTAJ!

Postprzez Amera » 13 kwi 2017, o 18:20

AVATARY:
Na zdjęciu powinno znaleźć się zdjęcie twojego wilka. Należy wysłać do Amery wiadomość na howrse/doggi/gmail lub na prywatnej wiadomości na tym forum, które zdjęcie jednej z twoich postaci(jeżeli masz ich kilka) ma być na twoim profilowym zdjęciu forum. Jest to potrzebne ponieważ na forum, profilowe mają określone wymiary.(Wyjątek Leksiej, która uparcie pozostała przy zdjęciu człowieka, jednak kiedyś ją przekonam :D)

NAZWA UŻYTKOWNIKA:
Nazwa konta powinna być taka sama jak na czacie watahy lub powinno być to imię jedno z twoich postaci(jeżeli masz ich kilka).

WYPEŁNIANIE PROFILU:
Po lewej stronie jest kolumna. W niej można zauważyć opcje "panel użytkownika". Kiedy w nią klikniemy znajdziemy się na swoim profilu. Teraz wystarczy przełączyć z opcji "przegląd" na opcje "profil" i można zacząć wypełniać swój profil. Nie trzeba wypełniać wszystkich luk, np. Numer ICQ, AOL Instant Messenger, WL/MSN Messenger, Yahoo Messenger, Adres Jabber, Strona WWW, Lokalizacja, Zawód, Zainteresowania, Urodziny. Tych luk nie potrzeba wypełniać, chyba że ktoś chce to może wypełnić urodziny bądź zainteresowania. Najważniejsze pole to Postacie. To trzeba wypełnić obowiązkowo.

Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 13 kwi 2017, o 14:29

Re: PRZECZYTAJ!

Postprzez Leksiej » 13 kwi 2017, o 18:30

Jasne :)

Powrót do REGULAMIN FORUM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość